Partnerské testy

Partnerství je základem lidského života.
Dvě poloviny tvoří celek.

Člověk člověka…

…by měl mít rád. Partnerství muže a ženy je nezbytností pro vytvoření rodiny. Jedná se o další rozvoj našeho vnímání ihned po poznání sebe samých. Kdo pochopí, pozná a ustabilizuje sám sebe, je připraven pro budování partnerství.

Pro život…

…na Zemi má ve svém okolí každý člověk vhodný protějšek, svou polovinu. Aby si spolu rozuměli, je třeba najít vhodného partnera nebo partnerku. Každý člověk je originál. Tak jako každá událost v životě má svůj význam i partnerství.

Podmínek je…

…několik, těch základních. Mělo by se jednat o dva lidi s přiměřenou duchovní a duševní vyspělostí. Tento předpoklad bývá neustále posouván do pozadí nebo dokonce mimo zájem člověka vůbec. Je to jeden ze zdrojů, proč je taková vysoká rozvodovost.

Po mnoho…

…generací lidský život upadá. Objevují se nové destrukce, kterými se lidé proplétají. Partnerství je poznamenáno chybami předků a dnes tyto chyby přivádíme k dokonalosti. Může za to nesamostatnost, Rodiče, školy a společnost nedokáže správně připravit děti na život.

Pokud se…

…nevzpamatujeme, bude muset lidstvo vymřít. Nejsme ve vesmíru sami a tak nerespektováním svého poslání se připravujeme o jakýkoliv rozvoj. Nemůžeme do nekonečna všechno kolem sebe ničit.

Zjišťování dispozic…

…k uzavření manželství nám může velmi významně pomoci a ušetřit mnohá zklamání. Spokojené manželství je základem pro rozvoj lidstva. Nedá se ničím jiným nahradit.

Dají se totiž…

…zjistit nejen dispozice k tomu, jak se dva lidé k sobě hodí nebo nehodí. Jaké jsou u nich dispozice ke společnému soužití, založení rodiny a mnoho dalších důležitých informací.

Kdysi to…

…uměl každý, to jsme však ještě nebyli tolik vzdáleni od života a přirozenosti člověka jako je tomu v dnešní době. V současnosti jako člověk sám, je “uměle” tvořené i partnerství.

Opět se jedná…

…o zdraví. Člověk s člověkem by měl mít dobrý vztah vždycky. Nemá-li ho, jde o poruchu, nemoc. Mnoho z nich lze upravit a to diagnostikou poruch a jejich následným léčením jejich příčin. Jsou to jakési anomálie nebo poruchy v psychice, duši člověka.

Dvě poloviny…

…jednoho celku je základní předpoklad spokojeného, smysluplného partnerského života. Opět je na lidech, co s tímto předpokladem udělají. Jak dobře nebo špatně zahrají tu svou roli půlky ve vztahu k druhé půlce. Není to tedy danost, že najdu svou polovinu a mám vystaráno.

Musíme se…

…teprve naučit sounáležitosti, vzájemnosti, porozumění, respektu jeden k druhému. Půlky to mají jednodušší v tom, že vzájemné spojení nastane při rozpoznání jakoby samo od sebe. Láska, srdce a pravdivost tomu napomůže. Nedá se to vykalkulovat, ošidit.

Vybírat…

…podle majetku, postavení, stavu konta, funkce tělesných deformací jako jsou prsní implantáty, oholené  chloupky (mimo jiné to jsou receptory imunitního systému), počmáraná těla tetováním a dalších xy znaků je varováním.

Při tomto…

…zkoumání a hledání východiska se budeme pohybovat přibližně v těchto oblastech.

  • početí a výběr pohlaví
  • rodina výchova
  • vzorce chování převzaté od rodičů
  • vztah a místo ve společnosti
  • lokalita a její prostředí
  • vzájemné dispozice
  • duchovní a duševní vyspělost člověka
  • sebepřijetí, zájmy, touhy
  • dispozice ke vztahu obecně
  • dispozice ke vztahu s někým konkrétním

V životním příběhu se potom všechno odehrává. Počítejte s dobou asi 2 hodin. Nejde to obecně přesněji určit. Ideální je pokud přijdou oba partneři, ale není to nutností.

Partnerství je natolik zásadní rozhodnutí v životě člověka, že by mu měl věnovat dostatečný čas, dávat tématu důležitost a vážnost.